Nurkowanie po raz pierwszy

Marzysz o nurkowaniu? Z nami nurkowanie będzie Twoją pasją! Nigdy nie nurkowałeś ? Nasi instruktorzy wprowadzą Cię w podwodny świat. Podczas całodniowej wycieczki będziecie mieć okazję podziwiać piękno podwodnego świata.

Czytaj więcej...

Nurkowanie z brzegu

NOWOŚĆ !!! Mamy doskonałą propozycję dla osób, które nie chcą spędzać całego dnia na łodzi. Osoby Snorkujące w wybranym dla siebie czasie mogą towarzyszyć nurkom oglądając rafę z góry, pływając z maską i fajką.

Czytaj więcej...

Pakiety nurkowe

Osoby posiadające uprawnienia mogą skorzystać z pakietów nurkowych. Nurkowania organizujemy na Wyspie Tiran, Parku Narodowym Ras Mohamed, Thistlegorm – najsłynniejszy wrak Morza Czerwonego oraz Dahab na słynny Blue Hole.

Czytaj więcej...

Wrak The Million Hope

NOWOŚĆ!!! Nurkowie z uprawnieniami mamy dla Was coś wyjątkowego!!! Wrak The Million Hope

Czytaj więcej...

Kursy nurkowania

Po naszych kursach otrzymasz uznawany na całym świecie, wydany przez PADI certyfikat Open Water Diver uprawniający do nurkowania partnerskiego do głębokości 18 lub 30 metrów.

Czytaj więcej...

Wrak Nieznany

NOWOŚĆ! TYLKO U NAS! Kochani rozwijamy się i specjalnie dla Was szukamy nowych, ciekawych miejsc nurkowych w Sharm el Sheikh. Wrak jest dostępny zarówno dla naszych intro jak i dla nurków.

Czytaj więcej...