Aquapark

W Aqua Parku czeka na Was różnorodność zjeżdżalni, basenów dużych i małych, wodospadów i masaży wodnych . W kompleksie znajduje się ponad 20 obiektów rekreacyjnych.

Czytaj więcej...

Pływanie z delfinami

Marzysz o wspólnym pływaniu z delfinami? Pływanie z delfinami to najciekawsza atrakcja w Sharm el Sheikh.

Czytaj więcej...

Łódź podwodna Submarine

Przez okna łodzi podwodnej Submarine w Sharm el Sheikh można zobaczyć podwodny świat Morza Czerwonego . Łódź jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy obawiają się morskiej głębi .

Czytaj więcej...

Parasiling

Parasiling jest niezapomnianym przeżyciem. Z góry można nie tylko obserwować turkusowe laguny, w połączeniu ze złotym piaskiem, ale także oddychać innym powietrzem.

Czytaj więcej...

Łódź ze szklanym dnem

Godzinny rejs po rafach koralowych, ogladanie przez szklane dno lodki bogactw Morza Czerwonego.

Czytaj więcej...

Pokaz węży i krokodyli

Część programu trwa około 25 minut jest to występ kobry indyjskiej (zakaz fotografowania i filmowania podczas tego show) , następnie występ połykaczy ognia około 10 minut. Ostatnia część mrożąca krew w żyłach to pokaz tresury krokodyli.

Czytaj więcej...

Delfinarium

Jest to niezapomniany show, podczas którego zobaczycie różne akrobacje i sztuczki wykonywane przez tresowane delfiny - skoki, salta ,zabawy z pilką i akrobacje w wykonaniu tych najbardziej inteligentnych ssaków.

Czytaj więcej...

Gokarty

NOWOŚĆ!!! Dla wszystkich naszych gości w Sharm el Sheikh , którzy szukają ekstremalnych przeżyć motoryzacyjnych!!! ZAPRASZAMY NA GOKARTY!!!

Czytaj więcej...